Існує багато способів вирішити тимчасові фінансові проблеми. Наприклад, можна спробувати взяти кредит у банку отримати потрібну суму у ломбарді під заставу. Проте ці рішення вдалим назвати не можна. Адже кредити в банку багатьом людям недоступні, в ломбарді навіть за дуже цінні речі дають зовсім мало грошей.

 

Тому набагато простіше, зручніше і вигідніше звернутися по гроші в Finsfera. Це мікрофінансова організація, яка має ліцензію на свою діяльність від Національного банку України. Вона дозволяє отримати в кредит до 14 тисяч привіт терміном до 1 місяця. При цьому від вас не вимагатимуть ні застави, ні довідки про доходи.

Переваги МФО Finsfera

Фінсфера надає доступ до кредитів у режимі онлайн. Це означає, що вам не потрібно особисто відвідувати офіс та подавати будь-які документи. Щоб подати заявку та отримати гроші, вам знадобиться:

 

 • будь-який пристрій з доступом до Інтернету;
 • банківська картка та доступ до інтернет-банкінгу;
 • досягнення 18-річного віку.

 

Організація працює цілодобово та без вихідних, що дозволяє подати заявку та отримати кредит у будь-який час. Для цього вам потрібно виконати декілька простих кроків:

 

 1. Вибрати умови кредитування (суму та термін повернення).
 2. Підтвердити номер телефону.
 3. Прив'язати банківську картку, на яку буде зараховано кредит.
 4. Авторизуватися через BankID та подати заявку;
 5. Дочекатись розгляду заявки протягом 5-10 хвилин та прийняти умови договору.

 

В результаті, витративши всього 15-30 хвилин, ви можете отримати бажану суму на карту. Крім того, що це дуже зручно, Фінсфера має кілька інших важливих переваг:

 

 • компанія рідко приймає негативне рішення, тому шансів отримати кредит у вас набагато більше, ніж у банку;
 • якщо виникнуть складності при поданні заявки, завжди можна звернутися до служби підтримки, яка також працює цілодобово;
 • компанія пропонує новачкам вигідні умови;
 • гроші на картку надходять протягом 5-10 хвилин.

 

Завдяки МФО Фінфера доступ до кредитів має люди, які не мають офіційного доходу, а також пенсіонери, яким банки часто відмовляють у наданні позики.

Кредитні умови у МФО Finsfera

У Finsfera пропонуються вигідні та конкурентні умови, які адаптовані під різні категорії клієнтів:

 

 • перша позика надається з мінімальною ставкою - всього 0,01%. Цей кредит можна як ознайомлювальний, оскільки він дозволяє новим клієнтам познайомитися з послугами мікрофінансової організації;
 • повторні кредити надаються з прийнятною ставкою 2,5% на день.

 

Крім того, Finsfera надає своїм постійним клієнтам ще більш привабливі умови. Компанія прагне встановити довгострокові та стабільні відносини з клієнтами. За умови дотримання умов договору, Finsfera може забезпечити вам фінансову стабільність у складних ситуаціях.