У світі криптовалют і блокчейн-технологій безпека гаманців є найважливішою задачею. Компанія Ledger – зберігає лідерські позиції у цій сфері, надаючи надійний захист для ваших цифрових активів. Розгляньмо її історію та зручний новий сервіс – Ledger Recovery.

Історія успіху

Ledger заснований у 2014 році в Парижі, Франція. З того часу компанія виросла в одного з провідних світових виробників апаратних гаманців для зберігання криптовалют та іншої «захисної» техніки. Завдяки інноваціям та бездоганній безпеці, вони завоювали довіру мільйонів користувачів по всьому світу. Головна мета компанії – забезпечити найвищий рівень захисту ваших цифрових активів, забезпечуючи безпеку від хакерських атак та крадіжок.

Захист ваших активів. Що робить Ledger таким особливим?

Онлайн та інше зберігання криптовалюти може бути небезпечним. Стаціонарні гаманці, рахунки, системи дуже часто піддаються хакерським атакам та зломам. Від чого страждають тисячі користувачів.

Апаратні гаманці Ledger Nano X – це найбільш безпечний спосіб зберегти криптовалютні активи. Ці пристрої подібні до флеш-накопичувачів, проте вони призначені для зберігання криптовалютних ключів. Головна перевага таких гаманців полягає в тому, що вони зберігаються офлайн, не піддаючись інтернет-загрозам. Пристрій:

  • повністю захищений;
  • виготовлений з високоякісних матеріалів та має довгий термін служби;
  • порадує різними стильними кольорами;
  • дає змогу взаємодіяти з 5500+ видами криптовалют;
  • має підключення по USB-C – підтримка Bluetooth для легкої взаємодії з криптоактивами через смартфон.

Ваші криптовалютні активи завжди будуть під особистим контролем.

Зустрічайте Ledger Recovery!

Відносно недавно компанія запустила ще й новий сервіс – Ledger Recovery. Він дозволяє вам відновлювати доступ до вашого криптогаманця в разі втрати пристрою Ledger чи забуття секретної фрази. Простіше кажучи, Ledger Recover призначений для тих, хто хоче мати резервну копію своєї секретної фрази відновлення.

Для кого призначений Ledger Recover?

Ledger Recover був розроблений для користувачів, які хочуть безпечно відновити свої приватні ключі незалежно від того, в якій точці світу вони знаходяться і чим займаються. Ця необов’язкова, платна додаткова послуга, покликана допомогти користувачам зберегти свої активи незалежно від ситуації, в якій вони опинилися. Але вона не підходить для тих, хто не хоче довірити свою секретну фразу третім особам (розробника).

Захист майбутнього – це пріоритет, і компанія Ledger робить все можливе, щоб зробити цифрові активи найбільш безпечними. Довірте свої криптовалютні активи експертам та їх пристроям й спокійно насолоджуйтеся світом криптовалют без страху втрати. Оберіть безпеку, оберіть Ledger!