М’які меблі є майже у кожній оселі та у багатьох офісах. Це різні за своєю формою дивани, крісла, стільці. Все це підлягає ретельному догляду. Тому чистка меблів київ вкрай важлива справа котру не бажано робити самостійно а варто доручити професіоналам. Завдяки їх зусиллям предмети інтер’єру завжди будуть виглядати як новенькі без будь-яких плям. Тепер варто перейти до подробиць.

Для чого саме потрібна чистка

На справді так званий косметичний ефект з ліквідацією пилу та бруду це не головне. Завдяки прибиранню також:

  • видаляються бактерії, різноманітні алергени та пилові кліщв шкідливі мікроорганізми;
  • здійснюється профілактика шкірних та інших захворювань;
  • має місце позбавлення від стійких плям, неприємних запахів.

Під час самого процесу фахівцями застосовується сучасна техніка від провідних світових виробників, екологічні та цілком безпечні для людини та домашніх тварин спеціальні хімічні засоби. Відтак гарантується максимально ефективний результат роботи майстрів. При цьому оббивка меблів залишається неушкодженою. І це також є однієї з особливостей роботи майстрів з клінінгу.

Яким чином надаються послуги

Спочатку від клієнта залишається заявка. Її можна зробити телефоном або в режимі онлайн. Після цього власник предметів інтер’єру отримає усі необхідні консультації та відповіді на запитання. При цьому до уваги беруться тип меблів, вік, поточний стан. Це також стосується тканини з якої зроблено оббивку.

Потім здійснюється остаточне оформлення замовлення та виїзд мобільної бригади на місце з усім необхідним інвентарем. Спочатку проводяться ретельний огляд та діагностика меблів. Відтак визначаються технологія та послідовність дій.

Сам процес очищення не займає багато часу. Наприклад на диван витрачається у середньому від 30 до 60 хвилин в залежності від його розмірів, конфігурації та характеру забруднень. На крісла та офісні стільці уходе значно менше часу, навіть 5 хвилин.

Після закінчення прибирання настає час висихання. Процес займає від 4 до 6 годин і до цього також потрібно бути готовим.

Орієнтовну вартість послуг наведено на сайті відповідно до конкретного типу меблів. По деяким позиціям діють знижки на які також слід звернути увагу. Розрахувати остаточну суму є можливість в режимі онлайн.

Існують різні варіанти оплати. Найбільш зручніший з них можна обрати під час оформлення замовлення.