Якщо вода основа всього живого, тоді повітря дійсно життєво необхідне. Без першої можливо прожити 2-3 дні, тоді як без повітря не більше 5 хвилин. Окрім самої наявності, і вода, і повітря потрібні чисті, що є величезною проблемою для Планети. Нормалізувати їх стан допомагає https://aquaanalytic.com.ua/. Сучасне високотехнічне обладнання робить можливим не тільки знезараження, а й контроль за рівнем очищення води та повітря.

Навіщо очищати воду та повітря в приміщеннях?

Вода з під крану вже повинна пройти очищення. Того потребують норми всіх країн, проте яка якість такого знезараження? Так, вода білого кольору та із запахом хлору є наче чистою. Та прямуючи по довгому маршруту застарілого водопроводу, рідина наново підхоплює всі шкідливі речовини. Через це з водопроводу можна побачити воду вкрай неприємного кольору, запаху та смаку. Вона не тільки небезпечна для приготування їжі, а й шкідлива для купання, в тому числі й у басейнах.

З повітрям трохи інша історія воно вкрай брудне в великих промислових містах. Выд цього не сховаєшся. Але навіть вдома є шкідливий пил. Він збирається в одязі, меблях, від неякісних меблів виділяється пил зі смол та інших матеріалів, його приносить та виробляє і сама людина, і «брати менші», і рослини. Його рівень може бути критичний для алергіків й для здорових людей. Не говорячи вже про промислові робочі склади для яких потрібен індивідуальний підхід у розробці систем моніторингу та очищення.

Пилососи, вологе прибирання приносять тільки часткове полегшення. Та й вони зовсім безсилі перед мілкими частинками. А лікарняні препарати, навіть тривалої дії та постійного вживання не дають гарних результатів, бо не прибирають причини алергії. Оптимальним варіантом для домашнього використання є невеликі пристрої для очищення повітря.

Що пропонують спеціалізовані компанії?

На ринку є компанії, що спеціалізуються одночасно й на домашніх, й на промислових системах очищення. Вони пропонують:

  • фільтрацію води різним обладнанням та очисне для повітря (комплексне та поодиноке);
  • дезінфекцію води;
  • електродеіонізація;
  • лабораторне очищення (для продажу);
  • обладнання для басейнів.

Професіонали з багаторічним досвідом підберуть та спроектують надійні системи очищення, контролю за мікрокліматом. Виготовлять компоненти вітчизняні та замовлять закордоном ті, що є найкращими для систем. Вже після декількох місяців використання можна буде отримати гарний результат та полегшення тиску на серцево-судинну систему.