Сучасна логістика є досить розвиненою. Тому доставляти товар з Китаю реально різними способами – автомобілем, залізницею, морськими судами або авіасполученням. До речі, перевезення літаком – це доволі поширений метод транспортування вантажів. 

Авіадоставка з Китаю до України

Варто зазначити, що доставка літаком з Китаю завжди цінувалася в логістичній сфері завдяки коротким термінам доставки та можливості перевезення габаритних вантажів.

Весь вантаж, який транспортується літаком, розподіляється на декілька видів – генеральний та спеціальний:

  • генеральний – товари, які мають високу вартість, наприклад, ювелірні прикраси, електроніка або фармацевтичні вироби; подібні вироби слід перевозити в ідеальному стані, саме тому доставка літаком є максимально оптимальним варіантом;
  • спеціальний – тварини або продукти, які вимагають створення спеціальних умов протягом всього процесу; наприклад, морепродукти потребують охолодження та заморожування під час всього ланцюжка доставки.

Другий тип регулюється іншими правилами, ніж перший. Обов’язковими моментами виступають ретельна перевірка та відповідність багатьом критеріям (які, до речі, може прийняти не кожна авіаційна логістична компанія).

Більша частина спеціального вантажу після перевірки іноді потрапляє до генерального, якщо буде доведено, що товар не несе небезпеки та не вимагає спеціальних умов для транспортування.

Авіадоставка з Китаю в Україну вважається досить непростим способом перевезень, адже тут необхідно ретельно все спланувати та підготувати. Основна мета використання літака – швидке транспортування товару без виникнення додаткових проблем. 

Для організації цього типу перевезення слід звернутися до спеціалізованих компаній. По-перше, фірма займеться оформленням документів та домовиться з китайськими постачальниками. По-друге, таким чином ви застрахуєте свій вантаж та будете впевненим у його безпеці. 

По-третє, представники організації допоможуть пройти всі процедури, в тому числі – перевірку на наявність заборонених товарів. До них відносять продукти харчування, які швидко зіпсуються, зброя (вогнепальна та холодна), медикаменти, акумулятори та батареї, а також хімічні та легкозаймисті речовини. В деяких ситуаціях логістична компанія може допомогти оформити морське перевезення тих позицій, які заборонені авіатранспортуванням.

Переваги транспортування літаком з Китаю

Перш за все мова йде про швидкість. Літак перевезе товар з Китаю за декілька днів.

Ще однією перевагою вважається повна безпека вантажу через оформлення страхування. В правила аеропортів входять обов'язкові перевірка, контроль та зберігання товарів.

Доступність також є плюсом, адже під час прибуття вантажу в країну відразу починається його обробка.

За бажанням додатково логістична компанія надасть деякі послуги, наприклад, доставку машиною до пункту призначення та видачу в руки замовнику.