Мирні жителі прифронтової зони на Донбасі потребують гуманітарної допомоги, оскільки багато з них постраждали в результаті ескалації конфлікту. Про це заявив співголова партії «Наш край», народний депутат України Сергій Шахов під час виступу в Верховній Раді.

«8 років горить Донбас. Вчора відбулася надзвичайна подія. Я прошу підняти питання «Сірої зони Донбасу» і відселення людей з «Сірої зони Донбасу». Людям потрібна гуманітарна допомога. Вчора в Щасті і в половині Луганської області не було ні світла, ні тепла. Ми не можемо покинути наших людей. Донбас – це Україна, і ми маємо подбати про наших людей. Ми повинні негайно організувати гуманітарну допомогу для українців Донбасу. Люди в скруті!», - заявив співголова «Нашого краю».

За словами обранця, у прифронтовому місті Щастя внаслідок обстрілів з боку бойовиків ЛНР повністю зупинила роботу Луганська теплоелектростанція. Сьогодні в трансформатор на території ТЕС влучив снаряд, відбулося займання. За словами Сергія Шахова, Щастя залишилося повністю без електро-, водо- і теплопостачання. Така ж ситуація у Врубівці. Там люди сидять у бомбосховищах без електрики та газу. Доступу до відновлення поки що немає, оскільки обстріли не вщухають. Зважаючи на небезпечну ситуацію, влада має терміново розглянути можливість евакуації мирних людей.