У раз захворювання на COVID-19 слід збільшити добову норму споживання води вдвічі, щоб допомогти організму побороти хворобу. Про це заявила лікар-інфекціоніст та депутат партії «Наш край» Світлана Федорова.

«Без збільшення споживання рідини наша імунна та судинна системи не можуть нормально функціонувати, а значить організм не в змозі давати серйозну відповідь вірусу», - розповіла Світлана Федорова у своєму новому блозі на Ютубі:

Лікар повідомила, що за загальновідомим правилом розрахунку денної норми, води слід вживати 25-30 мл на 1 кг ваги. Наприклад, людині вагою 60 кг потрібно випивати майже два літри на добу. При хворобі споживання води має збільшитися вдвічі, відповідно потрібно випити вже 4 літри на день.

«Ми всі розуміємо, що таку кількість рідини вжити складно. А якщо хворіє дитина, то малюка зовсім не змусити випити, наприклад, два літри. Тому я як лікар-інфекціоніст рекомендую при хворобі збільшити споживання води вдвічі від своєї звичайної кількості, яку ви випиваєте щодня», - рекомендує Світлана Федорова.

Другий важливий момент, на який звертає увагу медик, – вода з кулера. На її думку, така вода не допоможе у боротьбі з вірусом, оскільки вона дистильована і не несе у собі жодних корисних елементів, таких як, наприклад, магній та кальцій.

«При ковіді важливо вживати саме мінералізовану воду, яку можна купити в аптеках», - наголошує інфекціоніст та депутат «Нашого краю».

Більше корисних порад читайте на сторінці Доктора Правда Федорова у Фейсбуку.