В ході позачергової конференції президентом ХОАФ одноголосно обрали Олега Синєгубова. Його кандидатуру підтримали всі 47 делегатів. 

Новообраний голова ХОАФ наголосив, що першочергово на посаді планує приділити увагу розбудові спортивної інфраструктури, яка зазнала значних ушкоджень, відновленню в області футбольних змагань різних рівнів.

«Пишаюся харківським футболом. Впевнений, попереду чекає велика кількість викликів і звершень. Будемо спільно зміцнювати тісну співпрацю з Українською асоціацією футболу. Планую особисто звернути увагу на дитячо-юнацький футбол, його перспективи розвитку в умовах сьогодення. Наш найголовніший пріоритет - створення умов для безпечного дозвілля і спортивного розвитку наших громадян», – сказав Олег Синєгубов.

Першим заступником голови ХОАФ призначили Віктора Коваленка, заступником – Валерія Сокуренка. До складу Виконавчого комітету увійшли представники футбольного активу області, керівники військових адміністрацій та інші. Головою КДК переобрали Олександра Півоварова, а головою Апеляційного комітету - Сергія Бортника.

За словами першого віце-президента Української асоціації футболу Вадима Костюченко, наразі за державної підтримки розробляється низка програм для підтримки молодіжного спорту, дітей-переселенців, а також захисників і захисниць, які отримали поранення під час виконання бойових завдань.

«У церемонії відкриття матчу Україна-Італія, який 20 листопада проходитиме у Німеччині, братимуть участь діти-переселенці з нашої футбольної академії «Металіст». Ці події формують у підростаючого покоління спортивний світогляд та стверджують віру в майбутнє», – сказав перший віце-президент УАФ Вадим Костюченко.

По завершенню Конференції Олег Синєгубов запропонував скликати позачерговий Конгрес УАФ, на якому будуть розглянуті важливі питання діяльності Української асоціації футболу. Присутні підтримали відповідну пропозицію.