STATUS QUO

Замовляємо аналізи води, грунту, насіння

Складно переоцінити значення води в нашому житті. Вона використовується для пиття і приготування їжі, побутових потреб, поливу рослин та на будь-якому виробництві. Сфера застосування води залежить від її якості і характеристик, а значить, необхідно проводити її ретельний аналіз. Завжди потрібно пам'ятати, що звичайна вода може стати загрозою для здоров'я і навіть життя людини.

Великий вміст хлору або наявність в надлишку сульфатів цілком може привести до серйозних функціональних розладів, виникнення алергічних реакцій та інших проблем. Те ж можна сказати про надмірний вміст в воді алюмінію, заліза, фтору та інших мікроелементів. Замовити проведення якісного лабораторного аналізу води можна а сайті HTTPS://plt.land/ компанії PLT.LAND.

Якісні лабораторні послуги і рекомендації

Ця компанія займається не тільки дослідженням води, але також проводить лабораторний аналіз грунту і насіння рослин. Це необхідно для того, щоб точно визначити, в яких конкретно мінеральних речовинах потребує майбутня рослина, а потім підібрати необхідний набір добрив. На основі проведених досліджень замовник отримує рекомендації, що дозволяють йому організувати ефективну роботу в сільськогосподарській сфері та зменшити свої фінансові витрати. Також подібні дослідження дозволяють в рази зменшити екологічне навантаження на сільськогосподарські ґрунти, що гарантує в майбутньому отримання хорошого врожаю.

Вирішивши співпрацювати з компанією PLT.LAND, замовник багато в чому виграє. Перш за все тут використовується для проведення досліджень сучасне високоточне обладнання. Всі виміри, аналізи і обчислення будуть проводитися фахівцями з великим досвідом, що гарантує професійний комплексний підхід до вирішення поставлених завдань, а також гарантує точність наданих даних і наступних висновків.

Точний хімічний аналіз води

Мабуть, окремо варто згадати використання води на виробництві і для поливу рослин. Тут теж дуже важливо знати точний хімічний аналіз рідини. Наприклад, деякі виробничі процеси мають на увазі використання води з певними характеристиками. Якщо вони будуть іншими, це може порушити роботу високоточного обладнання або привести до появи бракованої продукції. Тому дуже важливо проводити аналізи в добре оснащеній лабораторії за участю грамотних фахівців.

Те ж стосується води, використовуваної для поливу сільськогосподарських культур. Надлишок якихось мікроелементів здатний привести до псування всього врожаю. Якщо ж рослині бракує корисних речовин, ними можна наситити воду і таким чином забезпечити культурам додаткове харчування.