STATUS QUO

Сучасні вишиванки для жінок та чоловіків у Львові

Українська вишиванка вже багато років займає поважне місце в гардеробі справжнього українця. Для когось-це данина моді, а для когось це справжнє виявлення волі і патріотизму. Щоб придбати таку поважну річ, не треба сьогодні десь їхати. Сьогодні вишите плаття купити у Львові можна не виходячи із будинку, навіть можна знаходитися у другому місті. Замовлення буде надіслане в любе місто України, селище та село.

Прихильники вишиванки існують всюди. Для чоловіків вони також займають поважне місце в гардеробі. Автентичність і стиль кожної вишиванки нічим не відрізняється від жіночих моделей. На всі часи чоловічі моделі були яскравим прикладом мужності, надійності. Сьогодні вишиванки чоловічі сучасні також є відображенням того, якого роду чоловік. Ще з тих часів, вишиванка була практично ідентифікатором людини. Саме з орнаменту було видно якого роду людина і звідки вона.

Чоловічі вишиванки на різний смак

Різноманітність вибору є у кожного відвідувача Інтернет-магазину. Тут представлені моделі з найкращих матеріалів. А різноманітність орнаментів не дасть спокою, захочеться придбати все.

У кожного замовника чоловічих вишиванок є можливість придбати модель за орнаментом, який буде їм вибрано. Іноді, замовники можуть придбати сорочку необхідного кольору і орнаменту, навіть в ексклюзивному порядку.

Відношення чоловіків до вишиванки особливе. Вони можуть її на урочисте свято, до офісу, на ділову зустріч, на весілля, та навіть на прогулянку і носити по буднях.

Кольори вишиванки бувають різноманітні. Чоловічі моделі частіш за все прикрашені орнаментом на планці та манжеті. Каталог пропонувань завжди має багато гарних ідей щодо кольору візерунку. Дуже незвичайні поєднання синього та білого, червоного та білого, та інше.

Завжди для вишиванки підбирається тканина, догляд за якою не потребує багато зусиль. Прання такої тканини приносить тільки задоволення. Вони прекрасно перуться і довгострокові при ношенні. Завдяки тому, що виробники перевірені часом, ці моделі вишиванок можна сміливо порекомендувати своїм рідним та знайомим.

Жіноча вишиванка і сукні

Представниці прекрасної статі також полюбляють носити вишивану одежу. Особливо вони звертають увагу на сукні. Моделі, які представлені на сайті перетворять кожну жінку і дівчину в красуню.

До уваги панянок представлені різноманітні моделі суконь:

- сучасні приталені вишиті моделі;

- моделі свобідного крою;

- моделі з різноманітними деталями по довжині рукава, крою рукава, довжині сукні.

Кожна вишита сукня, це вбрання з українською душею. Для неї не потрібні прикраси, бо вона є самостійною прикрасою красуні. Для завершення образу чарівниці, достатньо взути красиві туфлі.

Сукні - вишиванки можна достойно вдягти на урочисте свято, весілля, до офісу, на ділову зустріч, на прогулянку з коханими людьми. Якщо раніш вишиванки були лише святковим одягом, то сучасні моделі можна одягати і по буднях.