наш край, шаховНа розгляд народних депутатів слід позачергово поставити питання про заборону відключати боржників від комунальних послуг. За поданим до Верховної Ради законопроєктом, ця заборона має тривати до кінця карантина. Про це з трибуни парламента заявив співголова політичної партії «Наш край», народний депутат, автор відповідного проєкту закону Сергій Шахов.

«Ми звертаємося до вас [із проханням] поставити на голосування законопроєкт №6064, який забороняє відключення людей сьогодні, під час опалювального сезону, від опалення. Львівщина, Миколаївщина, Одещина, Луганщина, Донеччина - вся країна сьогодні страждає від того, що вже побігли монополісти відключати від тепла, від світла, від електроенергії, бо немає [людям], чим платити», - заявив Сергій Шахов.

Нагадаємо, тиждень тому, 17 вересня співголова політичної партії «Наш край», народний депутат Сергій Шахов зареєстрував у парламенті законопроєкт, який покликаний повернути мораторій на відключення від комунальних послуг боржників у період карантину.

На думку народного депутата, значна частина українців протягом останніх півтора років опинилась у скрутному становищі, позбавилась доходів або навіть можливості заробити через карантинні обмеження і локдауни. У таких умовах позбавлення людей ще й елементарних комунальних послуг може спровокувати соціальну кризу.