Збірна Хорватії в матчі чемпіонату Європи з футболу 10 червня обіграла збірну Ірландії з рахунком 3:1. Перший гол у ворота ірландців на 3-й хвилині матчу забив Манджукич. На 19-й хвилині Сент-Леджер зрівняв рахунок. На 43-й хвилині Єлавич вивів збірну Хорватії вперед. На 48-й хвилині Манджукич, відправивши м'яч у ворота ірландців, оформив "дубль".

Матч пройшов на стадіоні "Мейскі" в Познані (Польща). Арбітр - Бьорн Кейперс (Нідерланди).

Довідка "SQ". У складах команд на поле вийшли:

Хорватія: Плетікоса, Срна, Чорлука, Шильденфельд, Стрінич, Вукоєвич, Ракітич (Дуймович, 90 +2), Перішич (Едуарддо, 89), Модрич, Манджукич, Єлавич (Кранчар, 72).

Головний тренер - Славен Біліч.

Ірландія: Гівен, О'Ши, Сент-Леджер, Данн, Уорд, Уїлан, Ендрюс, Макгіді (Уолтерс, 55), Дафф, Дойл (Кокс, 55), Кін (Лонг, 75).

Головний тренер: Джованні Траппатоні.

Попередження: Ендрюс (45 +1), Модрич (54), Кранчар (84).

У першому матчі групи С збірні Іспанії та Італії зіграли внічию 1:1. Таким чином, на перше місце в групі С з 3-ма очками вийшла збірна Хорватії.