Новим генеральним директором футбольного клубу "Металіст 1925" став Андрій Недєлін, повідомила прес-служба клубу.

Недєлін - випускник економічного факультету Харківського політеху. Працював на керівних посадах у підприємствах торгівлі, був генеральним директором футбольного клубу "Авангард".

У 2023 році у команди змінився інвестор. Голова наглядової ради AES Group Костянтин Валеулін повідомив, що вони припиняють фінансування клубу. Причиною стала втрата активів унаслідок атак РФ. Новим інвестором "Металіста 1925" став Володимир Носов - засновник СЕО-криптобіржі.

Новий генеральний директор повідомив, що кардинальних кадрових змін у клубі не буде. Але надалі залежно від рівня розвитку клубу планується посилюватися новими фахівцями.

Нєдєлін повідомив, що "Металіст 1925" продовжує розвивати футбол у регіоні. Клуб відкрив дев'ять філій дитячої академії, у яких займаються 500 дітей. Покращили матеріально-технічну базу, повністю екіпірували всі команди, закупили м'ячі. До клубу повертаються діти з інших команд.

За словами Недєліна, взимку вболівальники побачать якісні зміни у складі жіночої команди. 

Першу частину сезону в Українській професійній лізі (УПЛ) для чоловічої команди Недєлін оцінив позитивно. На його думку, команда виступала добре, але недобрала кілька очок через суддівські помилки.

Наразі "Металіст 1925" посідає 11-те місце з 16-ти: після 14 матчів у команди 15 очок. Команда виграла 4 поєдинки, програла 7. Решту звела внічию. 

Минулий сезон клуб завершив на 12 місці.

"Металіст 1925" - новий клуб. Його заснували у 2016 році. За кілька років команда піднялася від змагань серед аматорів до вищого дивізіону - УПЛ. 

6 листопада 2023 року клуб залишив виконувач обов'язків головного тренера Едмар. Виходець із Бразилії був одним із найвідоміших легіонерів в українському футболі. Сім сезонів він провів за іншу харківську команду "Металіст" у період найвищих успіхів цього колективу, коли команда регулярно посідала призові місця в чемпіонаті країни і постійно брала участь у єврокубках.

Кілька матчів Едмар провів і за "Металіст 1925". Зараз команду тренує Олег Голодюк - у недавньому минулому футболіст, який один сезон провів за "Металіст 1925".