Харківські боксери Ілля Половинка і Леонід Синані стали срібними призерами чемпіонату Європи серед юніорів, який 27 червня завершився у Львові. Про це "SQ" повідомили в управлінні фізкультури та спорту Харківської облдержадміністрації.

І. Половинка, який виступає у ваговій категорії до 57 кг, у фінальному бою програв за очками росіянину Хусейну Байсангурова - 4:4 + (8:9).

Л. Синані (вагова категорія до 70 кг) у фіналі зустрічався з азербайджанцем Раваном Алієвим, якому програв з рахунком 0:5.

У загальнокомандному заліку за підсумками фінальних поєдинків збірна України посіла друге місце, пропустивши вперед збірну Росії. У скарбничці українців 3 золоті, 6 срібних та 1 бронзова медалі.

Довідка "SQ". У чемпіонаті Європи з боксу серед юніорів брали участь 217 боксерів з 30 країн світу. Поєдинки проходили в 13 вагових категоріях: 46 кг, 48 кг, 50 кг, 52 кг, 54 кг, 57 кг, 60 кг, 63 кг, 66 кг, 70 кг, 75 кг, 80 кг, +80 кг.

Збірну України представляли Олександр Меленюк (у ваговій категорії 46 кг), Владислав Вєтошкін (48 кг), Анатолій Чахін (50 кг), Олег Довгун (52 кг), Іван Романов (54 кг), І. Половинка (57 кг), Сергій Алімов (60 кг), Артур Соловйов (63 кг), Ігор Іванченко (66 кг),  Л. Синані (70 кг), Беюкіші Мамедов (75 кг), Дільмурад Сатібалдіев (80 кг), Богдан Блажко (+80 кг).