Віктора Скрипника призначено новим головним тренером футбольного клубу "Металіст-1925". Контракт із ним уклали на три роки - до кінця 2026-го.

Віктору Скрипнику - 54 роки. В Україні він грав за команду "Дніпро", а також був у складі запорізького "Металурга". У 1996 році став гравцем німецького "Вердера", у складі якого провів понад 150 матчів. Після цього працював у клубі в молодіжних командах.

Після "Вердера" Скрипник працював у латвійській "Ризі", луганській "Зорі" та полтавській "Ворсклі", яку він очолював до завершення першої частини цього сезону. Контракт із "Ворсклою" він розірвав достроково, очоливши "Металіст-1925".

До тренерського штабу Віктора Скрипника увійдуть Григорій Ярмаш, Сергій Попов та Артемій Чернишов, з якими він працював у своїх попередніх клубах. Також продовжать працювати Максим Цвіренко, Сергій Вольваков та Андрій Шабалін. У структурі клубу залишиться й Олег Голодюк.

Перший матч із новим тренером "Металіст-1925" зіграє в лютому 2024 року.

ФК "Металіст-1925" створено 2016 року. За кілька років команда від чемпіонату серед аматорів пройшла до головного футбольного турніру країни - Прем'єр-ліги.

Від початку сезону харків'яни грали під керівництвом трьох різних тренерів. Сезон 2023/24 на чолі команди починав Валерій Кривенцов, який у жовтні пішов у відставку. У листопаді клуб покинув в.о. головного тренера Едмар. Команду тренував Олег Голодюк - у недавньому минулому футболіст, який один сезон провів за "Металіст-1925".