Є різні види транспортування товарів, іншого майна між країнами. Вантажні перевезення серед них по праву посідають перше місце. Адже їх перевагами є швидкість, прийнятна вартість та надійність. Важливо лише завчасно потурбуватися про замовлення та обрати надійного партнера.

Про компанію

Вона працює на ринку транспортних послуг понад 30 років. У 2023 році було відкрито такий напрямок діяльності як міжнародні перевезення. Для цього використовуються сучасні рефрижератори вантажопідйомністю до 22 тон. Саме їх необхідно обирати коли виникає потреба у дотриманні відповідного температурного режиму.

Підприємство має власну СТО з усім необхідним обладнанням. Відтак гарантується належний технічний стан усього автопарку, його чистота та охайність. Серед інших переваг співробітництва з нею варто відзначити:

  • можливість перевезення вантажів від 0,5 до 22 тон;
  • власний парк транспортних засобів від провідних світових брендів (Mercedes, DAF, MAN);
  • налагоджену систему логістики.

Усі перевезення виконують досвідчені водії з багаторічним стажем. При цьому до кожного замовника застосовується індивідуальний підхід. До уваги беруться тип та кількість вантажу, маршрут прямування, бажані терміни доставки отримувачу.

Автотранспорт подається без затримок за узгодженою адресою. Звісно, оформлюється і необхідний пакет документів. Додатково надаються гарантії збереження вантажу.

Оформлення замовлення

Цей процес має декілька кроків. Спочатку споживачеві транспортних послуг надаються усі необхідні консультації. Їх можна отримати як телефоном, так і онлайн. У підсумку обирається транспортний засіб з необхідними технічними пристроями, з’являється оптимальний маршрут для перевезень з набором супутніх послуг.

Узгоджуються також терміни доставки вантажів отримувачу. Взаємовідносини завжди здійснюються на підставі детального договору, в якому прописано усі істотні умови та гарантії інтересів сторін.

Передбачено різні форми оплати наданих послуг. Найбільш зручний варіант для замовника обговорюється заздалегідь. Для постійних клієнтів діють лояльні привабливі умови.

Замовлення бажано залишати заздалегідь. Адже потрібно обрати оптимальний транспортний засіб, сформувати маршрут з огляду на відстань, пору року, інші важливі чинники. Тому планування перевезень це дуже відповідальний процес, який не передбачає жодних дрібниць.