STATUS QUO

Як підібрати тур

Настає час, коли кожен стає перед питанням - куди поїхати відпочити? Вибір маршруту та напрямку буде залежати від цілого ряду різних факторів. Але перш за все варто зупинитися на компанії, яка запропонує гідні умови. Турагенція ковель «Атлант тур» має в своєму розпорядженні широкий спектр путівок й програм. Придбати тур можна не виходячи з дому, онлайн, вибравши оптимальний варіант прямо на сайті оператора.

На чому зупинитися?

Сьогоднішнє різноманіття місць та пропозицій може легко вразити навіть саму сміливу уяву бувалого туриста. Напевно на всій планеті вже не знайдеться місць, де не побувала би допитлива натура людини. Більш того, навіть в самих екзотичних тай «незаселених» місцях вже є все (інфраструктура і облаштованість) для якісного відпочинку.

Єгипет, Туреччина - безумовно, це найбільш популярні місця для сімей або бюджетних мандрівників. В агентстві «Атлант тур» можна завжди знайти «палаючий» варіант путівок, щоб відвідати Європу й познайомитися з усіма її пам'ятками.

Так звані тури вихідного дня на май тур ковель - це дуже вигідні і цікаві пропозиції для активних туристів. Можна поїхати в Карпати, познайомитися з природними пам'ятками цих казкових місць, покататися на карпатському трамвайчику, скуштувати справжнього бойківского сиру, випробувати цілющі сили гарячих джерел.

Звичайно, важливо вибираючи тур, знати точно яким чином хочеться провести час? Чи потрібні екскурсії, які саме пам'ятки цікавлять, чим хочеться розважитися? Співробітники компанії допоможуть визначити найкраще місце для відпочинку, з огляду на всі побажання клієнта.

Вартість туру - важливий критерій. Позначивши рамки свого бюджету скориставшись вбудованим на сайті оператора фільтром можна завжди знайти ідеальний у всіх відношеннях маршрут для поїздки.

Як забронювати?

Справитися з питанням покупки путівок допоможуть оператори «Атлант тур». Номери телефонів, адреса електронної пошти та офісів фірми, Skype, графік роботи - всі ці дані вказані у відповідному розділі - «Контакти». Досить вибрати зручний спосіб і зв'язатися з менеджерами агентства.