Харків'яни стали переможцями та призерами чемпіонату Європи з козацького поєдинку. Про це пише KHARKIV SPORT CITY.

Козацький поєдинок - це неолімпійський вид спорту, український різновид змішаних бойових мистецтв, що об'єднує в собі 12 бойових стилів з ударами руками і ногами. Цей спорт існує з 2001 року. У змаганнях беруть участь команди з різних бойових шкіл і стилів, а переможці визначаються як індивідуально, так і в командних заліках.

Першість Європи з козацького поєдинку відбулася 2-6 травня в Сан-Марино. У змаганнях брали участь 1250 спортсменів із 20 країн.

59 харківських спортсменів, які виступали у складі збірної України, спільними зусиллями завоювали 114 медалей. З них:

• 29 золотих;
  • 48 срібних;
  • 37 бронзових.

Збірна України виборола перше загальнокомандне місце, завоювавши 307 медалей. З них: