Сучасним бізнесменам потрібно приймати різні рішення. Одне з них – це вибір програмного РРО. Вже визначились із найбільш підходящим для себе варіантом? Тоді буде потрібна реєстрація в ДФС (це гарантує фіскалізацію каси).

Підприємці хочуть знати, як зареєструвати програмний рро. Сьогодні якраз докладно про це поговоримо. У результаті фіскальний сервер зможе приймати чеки, створені у програмній касі.

Вам необхідно зробити всього 3 прості дії (попередньо перейдіть на сайт податкової та зайдіть у свій особистий кабінет). Спочатку створюється господарська одиниця. Потім додається каса для конкретного об'єкта, відбувається її активація. І вже після цього касира потрібно підключити до каси.

Створюємо господарську одиницю

Так називається місце, де ведеться діяльність. Прикладом є торгова точка чи відділення.

Яким чином можна створити торгову одиницю? Необхідно в особистому кабінеті (ЛК) подати відповідну заяву. Обов'язково уважно прочитайте те, що написано дрібним шрифтом, інакше форму заповнити зовсім непросто.

Потрібен деякий час для опрацювання заяви. У результаті надається квитанція у тому, що це пройшло успішно. Ви отримаєте доступ до кількох розділів. Наприклад, «Програмний РРО» допомагає дізнатися список об'єднаних касових апаратів. Дані РРО підкажуть, коли відкрилася/закрилася зміна.

Як можна зареєструвати ПРРО?

Існують різні способи електронної ідентифікації. Наприклад, можна скористатися особистим ключем. Це дозволить зайти сюди: https://cabinet.tax.gov.ua/login.

Щоб зареєструвати ПРРО, необхідно створити Е-документ за формою №1-ПРРО. Важливо зазначити певні дані. Там, де "Дія", виберіть варіант "Реєстрація". Далі вказується найменування/прізвище, ім'я та по батькові.

Якщо платите ПДВ, то завжди вказується ІПН. Не забувайте про дані щодо конкретної господарської одиниці. Завжди потрібно писати правильний ідентифікатор об'єкта оподаткування. Якщо йдеться про фізособу-підприємця, яка сплачує єдиний податок, а господарських одиниць немає, потрібно вказати «00000000» та населений пункт, де відбулася реєстрація.

Не забудьте про назву ГО. Вона відображатиметься у розрахунковому документі. Адреса розміщення також необхідна. Нерідко вказується і назва конкретної платіжної системи (але для цього конкретне підприємство має бути її учасником).

«Дані щодо ПРРО» - це той розділ, де потрібно вказати назву – еКаса та тип – пересувний.