Дніпропетровський "Дніпро" 20 вересня в матчі першого туру групового етапу Ліги Європи вдома обіграв ФК "ПСВ" (Ейндховен, Нідерланди) з рахунком 2:0. На 50-й хвилині матчу гол забив Матеус. На 58-й хвилині Джуліано Хатчинсон зрізав м'яч у свої ворота, оформивши автогол.

Також у цей день зіграла друга пара групи "F". ФК "Наполі" (Неаполь, Італія) вдома обіграв ФК "АІК" (Стокгольм, Швеція) з рахунком 4:0.

Матч другого туру групового етапу Ліги Європи "Дніпро" проведе на виїзді 4 жовтня проти "АІК".

Довідка "SQ". Склади команд:

"Дніпро": Лаштувка (воротар), Мазух, Мандзюк, Стрініч, Жуліано, Коноплянка, Чеберячко, Ротань (капітан), Зозуля, Селезньов, Матеус.

"ПСВ": Ватерман, Марсело, Віллемс, Дерейк, ван Боммель, Строотман, Хатчінсон, Тойвонен, Ленс, Мертенс, Нарсінгх.