Дерево завжди було і буде цінним природним ресурсом. З роками попит на нього значно збільшився, в тому числі й на закупівлю не зовсім чесними шляхами. Що поставило першочергову задачу зменшити корупцію в цій сфері для збереження лісового ресурсу. Один із таких способів – продаж/купівля включно на спеціалізованих, ліцензованих платформах. Прочитати новини з цього напрямку можна за посиланням https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/v-ukraini-derevyna-prodaetsya-na-ukrainskij-universalnij-birzhi/. Все здається простим? Але це не так. Далі дізнаємось як купувати та продавати необроблену деревину (кругляк) через Українську універсальну біржу.

Що це за біржа?

ТОВ “Українська універсальна біржа” вже майже 25 років проводить торги з різних напрямків, додержуючись всіх вимог чинного законодавства. Торги деревиною на біржі, що пройшла офіційну перевірку відіграють ключову роль у сприянні розвитку української деревообробної промисловості, стабільності надходження відрахувань у бюджет. Крім того, вона надає можливість кожному охочому придбати партію офіційної деревини за прозорими та чесними умовами.

Розроблена платформа має зручний та зрозумілий інтерфейс навіть для новачків. Аналогічними є й документи для реєстрації/акредитації. Ще не знаєте? Участь у торгах можуть брати лише ті особи, які пройшли реєстрацію та акредитацію. Це збільшує гарантію безпеки для продавців, покупців та державного бюджету.

Акредитація на біржі

Першим і найважливішим кроком до успішних торгів є проходження акредитації на Українській універсальній біржі (заява на надання в оренду біржового місця та супровідного пакета документів). Цей процес містить в собі:

  • ознайомлення з документами, за якими працює УУБ;
  • заповнення та завантаження реєстраційних документів онлайн;
  • завантаження сертифіката (ів) відкритого ключа брокера;
  • підтвердження електронної пошти та отримання даних для входу в особистий кабінет;
  • отримання підтвердження Наглядової ради про схвалення заявки (чи відмову);
  • надання підписаного пакета документів в паперовому вигляді на адресу ТОВ «Українська універсальна біржа».

Успішна акредитація – це ключ до участі у торгах.

Пошук та вибір лотів

Після успішної акредитації стане доступною можливість розглянути наявні лоти. Обирайте ті, які відповідають вашим потребам та вимогам. Зверніть увагу на вид деревини, обсяг, ціну та місце знаходження. Будьте дуже уважні, помилка може дорого коштувати й вам, й іншим учасникам торгів.

Участь в торгах

Після вибору лота ви можете брати участь у торгах. За встановленою процедурою ви можете робити ставки та змагатися з іншими учасниками за певну партію. Успішна угода гарантує право на покупку обраного лота.

У підсумку, купівля деревини на біржі – це інноваційний та надійний спосіб отримати матеріал для будівництва та інших потреб. Зараз біржовий метод стає єдиною альтернативою для отримання високоякісної деревини законним шляхом. Заходьте на Українську універсальну біржу та дізнайтеся більше про можливості, які вона пропонує!

Не є офертою