STATUS QUO

Директор Харьковской филармонии Ю. Янко и еще трое харьковчан награждены орденом "За заслуги"

Ряд харьковских работников культуры и искусств Харьковской области награждены госнаградами  "за весомый личный вклад в развитие культурного наследия Украины, высокое профессиональное мастерство и активное участие в проведении фестиваля искусств Украины". Всего награждены 28 работников культуры. Соответствующий указ размещен на сайте президента.

В частности, орденом "За заслуги" III степени награждены художественный руководитель театра народной музыки Украины "Обереги" (Харьков) Юрий Алжнев, композитор, профессор Харьковскго государственного университета искусств им. Котляревского Анатолий Гайденко, художественный руководитель самодеятельной мужской хоровой капеллы им.А.Масельского (Валки) Василий Ирха, декан, заведующий кафедры народной хореографии Харьковской государственной академии кульуты Борис Колногузенко и директор-главный дирижер Харьковской областной филармонии Юрий Янко.

Орденом княгини Ольги III степени награждена руководитель образцового ансамбля танцев "Джерельце" Дома культуры Червонозаводского района г.Харькова Ирина Кощавец.

Звание "Народный артист Украины" присвоены харьковскому композитору Владимиру Птушкину и главному режиссеру Харьковского камерного театра Ефиму Чемеровскому.
 


Справка "SQ". Также почетные звания присвоены:

"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"

ВОЙНОВУ Аркадію Васильовичу - концертмейстерові симфонічного оркестру Харківської обласної філармонії;

МАКЛЮКУ Дмитру Михайловичу - солістові Харківського державного академічного театру опери та балету імені М.В.Лисенка;

МЛАДОВУ Анатолію Павловичу - артистові Харківського академічного театру музичної комедії;

СИДОРОВІЙ Світлані Володимирівні - солістці професійного Театру-студії Палацу студентів Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого (м.Харків);
СКВОРЦОВІЙ Олені Миколаївні - солістці Харківського державного академічного театру опери та балету імені М.В.Лисенка;

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ"

БОТІНУ Максиму Сергійовичу - головному режисерові, директорові міжнародного етнофестивалю "Печенізьке поле" (м.Харків);

САВЕНКУ Олександру Вікторовичу - головному режисерові Харківського українського культурного центру "Юність";

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"

ГУБСЬКОМУ Миколі Михайловичу - художньому керівникові самодіяльних народних фольклорно-етнографічних гуртів "Мерчаночка" та "Мельничани" Валківського районного народного дому "Іскра";

ДЕДЮЛІ Ларисі Михайлівні - директорові Харківського театру для дітей та юнацтва;

КЛИМЕНКО Зінаїді Іванівні - керівникові народного фольклорного гурту Писарівського сільського будинку культури (Золочівський район);

КОВАЛЬ Ользі Володимирівні - керівникові зразкового художнього фольклорно-етнографічного колективу Будинку дитячої та юнацької творчості (смт Нова Водолага);

ЛЕВЧЕНКУ Володимиру Даниловичу - директорові Харківського училища культури;

ЛОГІНОВІЙ Тетяні Олександрівні - старшому викладачеві Харківської державної академії культури;

ОСТРОВСЬКІЙ Каріні Володимирівні - старшому викладачеві Харківської державної академії культури;

ПЛАСТУНОВУ Миколі Васильовичу - директорові Солоницівського дитячого клубу "Орлятко" (Дергачівський район);

САЛЕВИЧУ Василю Миколайовичу - керівникові українського народного хору "Світанок" Харківського комунального підприємства "Міськелектротранс";

"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ"

ВОЛОВИК Галині Іванівні - майстрині художнього соломоплетіння ( м.Ізюм);

ГУТНІК Світлані Олександрівні - майстрині-вишивальниці (с.Новоосинове, Куп'янський район);

КИРИЧЕНКО Ларисі Михайлівні - майстрині декоративно-ужиткового мистецтва (м.Харків);

НЕДАЙВОДІ Галині Василівні - майстрині художньої вишивки (м.Балаклія).
 

Автор: Ольга Пересада