Новини від 07.07.2011  -  Суспільство

Харківський регіональний центр завершив обробку результатів ЗНО

"STATUS QUO", Харкiв,

Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти спільно з органами управління та установами освіти Полтавської, Сумської та Харківської областей завершив оцінювання знань абітурієнтів. Як повідомив центр на своєму сайті 7 липня, в цих регіонах у тестуванні ЗНО взяли участь близько 27 тис. абітурієнтів. За підсумками тестувань абітурієнти з цих регіонів не подали жодної апеляційної заяви з приводу порушень проведення ЗНО.

Також харківський центр повідомив, що на персональних сторінках на сайті Українського центру оцінювання якості освіти розміщені результати за всіма тестами основної сесії. Майбутні абітурієнти можуть самостійно роздрукувати свої результати тестування - інформаційну картку, яка є офіційним додатком до сертифікату ЗНО. Сертифікат та інформаційна картка разом з іншими документами подаються до приймальних комісій вищих навчальних закладів.

Також у центрі повідомили, що Український центр оцінювання якості освіти надає можливість доступу до інформації про результати зовнішнього оцінювання абітурієнтів приймальним комісіям ВНЗ для перевірки достовірності даних, зазначених у сертифікаті й інформаційній карті.

Довідка "SQ". Зовнішнє незалежне оцінювання знань проходило в Україні з 2 до 24 червня (додаткова сесія - з 27 червня до 5 липня, опублікування результатів - до 15 липня). У Харківській області в тестуванні взяло участь близько 14 тис. абітурієнтів.

1 липня стартувала вступна кампанія до ВНЗ країни, в які вже подано 55 тис. заяв абітурієнтів. Зокрема, в харківський Національний університет "Юридична академія України ім. Ярослава Мудрого" подано близько 4 тис. заяв, у Харківський національний університет ім. В.Каразіна - 1,5 тис. Прийом документів цього року продовжиться до 31 липня.

DISQUS
comments powered by Disqus
 
Якщо Ви помітили на цій сторінці граматичну або іншу помилку, виділіть, будь ласка, фрагмент фрази лівою кнопкою мишки та натисніть Ctrl + Enter. Заздалегідь спасибі!
Новости партнеров
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...