Харьковская команда стала обладателем Кубка президента по гольфуВолодарем Кубка президента харківського "Superior Golf Club" стала команда клубу. Дводенний турнір з гольфу пройшов у Харкові 30-31 липня. У турнірі взяли участь 50 гольфістів з Великобританії, Росії, Чехії та України.

У перший день турніру гравці виступали в індивідуальному заліку у форматі "Stableford", що передбачає рахунок очок з урахуванням гандикапу, і у форматі "Strokeplay" - без урахування гандикапу, де гравцям нараховуються очки на підставі кількості ударів на кожній лунці. У другий день турніру пройшли командні змагання в форматі "Scramble" з урахуванням гандикапу.

Кращі результати у форматі "Stableford" з урахуванням гандикапу показали гольфіст зі Старого Оскола (Росія) Євген Филипенко (43 очки), а також харків'яни Андрій Гриненко (41) і Федір Каргополов (39).

У форматі "Strokeplay" переміг Нік Сольський (Великобританія, 73), Кирило Лачін (Санкт-Петербург, Росія) був другим (74), третій результат показав Є.Филипенко (76).

Переможцем у командному заліку стала команда "Superior Golf Club" (набрала 118 очок), яку представляли Всеволод Кожем'яко, Ф.Каргополов, Н.Сольський (гольф-директор клубу) та Олександр Черепинський. "Дуже приємно, що кубок залишається в клубі. У нашій команді всі, окрім Н.Сольського, харків'яни, і всі четверо - члени клубу", - зазначив В.Кожем'яко.

Другою стала команда з Луганська (122 очки, Олександр Кобітєв, К.Лачін, Павло Єремєєв і Мартін Кібли). На третьому місці команда зі Старого Оскола в складі Сергія Шелякіна, Є.Филипенка, Дмитра Семеніхіна та Євгена Фєфєлова (122,5 очка).

Найбільш дальній удар зробив Н.Сольський. Найбільш близький удар до лунки числиться за С.Шелякіним.

Як відзначили в прес-службі "Superior Golf Club", у цьому турнірі дозволили використовувати машини для гольфу, що нехарактерно для подібних турнірів. "Перший день турніру був дуже важким, не було дуже яскравого сонця, але було дуже душно. Як наслідок, результати першого дня були дуже поганими, це дуже низькі результати для цього гольф-поля. Щоб прискорити гру, було вирішено використовувати гольф-кари" , - підкреслили в прес-службі.

Харьковская команда стала обладателем Кубка президента по гольфу Харьковская команда стала обладателем Кубка президента по гольфу

Довідка "SQ". "Superior Golf Club" - харківський гольф-клуб, має поле загальною площею 29 га. Поле "Superior Golf Club" включає в себе 53 бункера з довгим оперізувальним бункером, 9 лунок, вейст-бункери, штучні озера. Ігрове гольф-поле планується збільшити на 27 га - до 18 лунок. Головний інвестор і президент "Superior Golf Club" - Юрій Сапронов.