Новини від 23.05.2012  -  Економіка

Мораторій на фактичні перевірки малого бізнесу буде продовжений - голова ДПС О. Клименко

"STATUS QUO", Харкiв,

"Мораторій на проведення фактичних перевірок представників малого бізнесу повинен був діяти до кінця першого півріччя. Але зараз я говорю про те, що мораторій буде продовжений до кінця 2012 року", - заявив 23 травня під час зустрічі з підприємцями ТЦ "Барабашово" (Харків) голова Державної податкової служби Олександр Клименко. "Податкова служба не буде до вас приходити і перевіряти. Це крок довіри, який ми зробили. Від вас ми чекаємо добросовісної сплати податків і сигналів про те, що заважає вам розвиватися", - зазначив голова ДПС.

О.Клименко підкреслив, що перед ним стоїть завдання змінити податкову службу так, щоб вона стала сервісною. "Ми повинні стати партнерами з підприємцями і не допускати тиску на бізнес. А ви повинні сумлінно сплачувати податки. І вже видно, що є позитивна динаміка з їх сплати", - зазначив О.Клименко.

Довідка "SQ". Як повідомили в ДПС у Харківській області, в 2012 р. податківці провели на 301 документальну планову перевірку юридичних осіб менше, ніж за аналогічний період минулого року. При цьому сума податкових надходжень зросла на 17 млн.грн.

DISQUS
comments powered by Disqus
 
Якщо Ви помітили на цій сторінці граматичну або іншу помилку, виділіть, будь ласка, фрагмент фрази лівою кнопкою мишки та натисніть Ctrl + Enter. Заздалегідь спасибі!
Новости партнеров
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...