Новини від 07.02.2012  -  Економіка
Повернутися Варіант для друку Коментувати

Компанії "Харківобленерго" затвердили план інвестицій на 2012-й рік

"STATUS QUO", Харків, 07.02.2012, 14:45
Facebook Google Live Journal Vkontakte Twitter

Компании "Харьковоблэнерго" утвердили план инвестиций на 2012-й годНаціональна комісія з регулювання енергетики затвердила АК "Харківобленерго" план інвестицій на 2012 р. у розмірі понад 320 млн.грн. Про це повідомив "SQ" начальник фінансового управління компанії Андрій Ямпольський. За його словами, пріоритетними для компанії є заходи, які увійшли до Державної цільової програми проведення матчів Євро-2012 у Харкові.

Як зазначив А.Ямпольский, планується завершити роботи з реконструкції електропідстанції "Павлівська". Будуть також проводитися роботи з енергозабезпечення швидкісного залізничного руху електропоїздів на ділянці "Київ-Гребінка-Полтава-Красноград-Лозова-Донецьк" і електрифікації ділянки "Красноград-Лозова". До комплексу робіт входить реконструкція двох підстанцій - "Красноград" і "Кегичівка", а також будівництво та реконструкція переходів ліній електропередачі 6-110 кВ над залізничним полотном. Ці роботи (пристрій ліній переходів) уже почали виконувати.

А.Ямпольский повідомив, що проект реконструкції підстанції 110/6 кВ "Павлівська" передбачає заміну діючих зараз двох трансформаторів на більш потужні у 25 МАВ. Необхідність реконструкції обумовлена ​​тим, що підстанція була введена в експлуатацію для електропостачання центральної частини Харкова 1977 р. З тих пір потреби цього району в електроенергії значно зросли і продовжують збільшуватися. Крім того, "Павловська" буде резервною для підстанції "Олексіївська" за напругою 10 кВ (у цьому районі немає інших підстанцій з такою напругою). Всього на реконструкцію підстанції потрібно 90,6 млн.грн., у 2011 р. було профінансовано 30,8 млн.грн.

За словами начальника фінуправління обленерго, планам розвитку енергомереж регіону може перешкодити ситуація з платежами КП "Харківкомуночистводу": борг цього підприємства вже становить понад 220 млн.грн. "Якщо комунальне підприємство не почне погашати заборгованість і оплачувати поточне споживання електроенергії, то до кінця року загальна заборгованість за 2011-2012 рр. складе близько 500 млн.грн., що перевищує всю інвестиційну програму обленерго. Тоді розвиток енергомереж, а значить, і всього регіону, буде зупинений", - заявив А.Ямпольский.

Довідка "SQ". "Харківобленерго" є членом оптового енергоринку України і працює на основі ліцензії Нацкомісії регулювання електроенергетики на підприємницьку діяльність. На балансі "Харківобленерго" - 41 тис. км електромереж, 6,6 тис.км кабельних мереж, а також 170 силових трансформаторів 110-154 кВ, 332 силових трансформатори 35 кВ та 12 тис. 846 силових трансформаторів 6-10 кВ. Електрообладнання компанії в середньому має 58% зношеності.

Олексій Грищенко
Повернутися Варіант для друку Коментувати
Коментарі Facebook
Коментарі SQ
* Имя:  
E-mail:
* Ключевое слово:  
* Текст:
 
Редакція "SQ" залишає за собою право видаляти коментарі, які містять образи, погрози, спам, флуд і т.п.
 
Якщо Ви помітили на цій сторінці граматичну або іншу помилку, виділіть, будь ласка, фрагмент фрази лівою кнопкою мишки та натисніть Ctrl + Enter. Заздалегідь спасибі!
Новости партнеров
Loading...
Загрузка...
Погода;, Новости;, загрузка...
 
Вечерний Харьков
Иосиф Бродский
Корисні посилання
SQ в соцмережах
Facebook Twitter
You Tube
Ноивини RSS
RSS
Наші новини на вашому сайті
Всі новини utf-8 | win
Економіка utf-8 | win
Влада utf-8 | win
Політика utf-8 | win
Суспільство utf-8 | win
Культура utf-8 | win
Спорт utf-8 | win
Пригоди utf-8 | win