Визначено переможців першого туру ІІІ Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків на тему “Національний банк майбутнього” - харьковские новости Status quo

STATUS QUO

Визначено переможців першого туру ІІІ Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків на тему “Національний банк майбутнього”

Третій  рік поспіль Національний банк України проводить Конкурс дитячих малюнків. Метою цього Конкурсу  є підвищення рівня знань дітей про Національний банк України, його функції та завдання, а також виявлення творчих здібностей дітей.

Конкурс проводиться з 19.03.2014 до 16.05.2014 у два тури.

Перший тур конкурсу проходив у територіальних управліннях Національного банку України з 19.03.2014 до 22.04.2014.

Для участі у першому турі Конкурсу до Управління Національного банку України в Харківській області (далі – Управління) подано 52 малюнки.

Комісію, яку було створено в Управлінні для визначення переможців у першому турі Конкурсу, очолював  завідувач сектору прогнозування та інновацій Харківської обласної бібліотеки для дітей – координатор обласних етапів всеукраїнських творчих конкурсів у Харківській області Лупіцька В. М.

Оцінивши  роботи за такими вимогами та критеріями, як відповідність темі Конкурсу (яким дитина уявляє собі Національний банк, його роботу, яким вона хоче бачити Національний банк у майбутньому, якою уявляє майбутню грошову одиницю України, тощо); художній рівень, композиційна досконалість; індивідуальність виконання; оригінальність; якість виконання, охайність, Комісія визначила трьох переможців першого туру Конкурсу, роботи яких будуть направлені до Національного банку України для  участі у другому турі Конкурсу, який проводитиметься з 25.04.2014 до 16.05.2014.

Переможці першого туру Конкурсу:

І місце – Радченко Анастасія, 14 років. Назва роботи «Національний банк України – серце нашої країни»

ІІ місце – Федорчук Ірина, 11 років. Назва роботи «НБУ в майбутньому»

ІІІ місце – Бакай Неонелла, 9 років. Назва роботи «Майбутнє України в руках молодих».

Окремо були відзначені роботи у номінаціях:

«За оригінальність виконання»

Ключка Гліб, 6 років

«За охайність»

Чорна Кетіно, 12 років

 

«За яскравість»

 

Форсюк Аліна, 10 років

Билдін Дмитро, 13 років

 

«За креативність задуму»

 

 

Грекулова Альбіна, 8 років

Ботнар Ангеліна, 9 років

 

«За щасливу мрію»

 

Шевчук Дарина, 12 років

Доценко Віка, 9 років

 

«За національне спрямування»

 

Чайка Дмитро, 12 років

Малиш Юлія, 11 років

 

Нагородження переможців, номінантів та учасників Конкурсу відбудеться в  приміщенні Харківської обласної бібліотеки для дітей (м. Харків, вул. Артема, 43) 29.04.2014 о 15-00.

Вітаємо переможців, учасників й усіх, хто долучався до організації та проведення ІІІ Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків на тему “Національний банк майбутнього”.

comments powered by Disqus